ikastfs

U17 Drenge M1 (1997-98) 11M - Forår 2014 (Pulje 401)

Seneste kamp

21-04-2014 - kl. 12:00
Ikast FS - Frederikshavn fI 3-1
Der er intet referat af kampen

Næste kamp

27-04-2014 - kl. 11:00
Ikast FS - Ringkøbing IF
Der er ingen optakt til kampen
KlubKVUTScoreP
1.Hjørring IF32019-36
2.Ringkøbing IF22007-26
3.Silkeborg IF31023-113
4.Ikast FS21014-33
5.LKB/Gistrup 21014-43
6.Frederikshavn fI 20023-70
Denne række administreres af DBU Jylland

Der skal udfyldes elektronisk holdkort - læs nærmere her.